Sündmused, üritused, teated

Lõpuaktus eriolukorra tingimustes

Tänavu jäi aktusel osalejate arv piiratuks, sest ettenähtud nõudeid kooli ruumides täita suurema hulga osalejate puhul ei olnud võimalik.

5. juunil 2020 said oma lõputunnistused kätte 9. klassid, 3 õpilast toimetulekuõppes ja 5 õpilast lihtsustatud õppes.

Purskkaev alustas vee pihustamist

Öökülmad loodetavasti taandunud, purskkaev saab jälle pritsida ja silmailu pakkuda.

Jälle rajakaameraga tegelemas

Seekord viisime kaamera metsa tagasi.

Oli aku tühjaks saanud, loodame järgmisel korral jälle midagi põnevamat kinni püüda, et seda kõigiga jagada.

Looduses loodusringi õpilasteta

Endiselt teeme õppetööd distantsilt.

Looduses tegutseb ringijuhendaja õpilasteta. Tänaseks on maha võetud pargist linnusöögimajad. Öökülmad on lõppenud ja kõik sulised külalised peavad vaatama nüüd iseseisvalt, mis nokka jääb.

Rajakaamera juures käidi 5. mail, videotega saate tutvuda Youtube vahendusel, lingid järgmisel lehel.

Rajakaameras seekord

Kool küll tegutseb distantsõppes, aga käisime loodusringi juhendajaga ikkagi vaatamas, kuidas rajakaamera on vastu pidanud. Vahepealsed suured tuuleiilid on aku tagant äta näpsanud, osa videoid suhteliselt lühikesed, aga midagi vaadata siiski on.

Meenutusi keelepäevadest

Viimased Kosjõe Koolis toimunud keelepäevad.

Loodusringi rajakaamera videod

Seekord oli rohkesti filmilõigukesi, igasuguseid askeldajaid oli jäänud kaamerasse.

Vaata valikut siit.

Märtsi teisel nädalal plaanis veel:

kolmapäeval, 11.03.2020,  EO Eesti Ühenduse mäesuusatamise koolitus Kiviõlis, mis on korraldatud SOEE talispordialade projekti toetusel ning liikmesasutustele tasuta (mäesuusavarustus, kiivri rent, mäepilet) ning neljapäeval,12.03.2020, neljapäevaklubi: loeme ette.

Emakeelepäevad: käänud kõnes e. kõnekäänud

9. märtsist 13.märtsini on Kosejõe Koolis emakeelepäevad.

Täpsem ürituste kava siin.

Väikese pilli vägevad helid

Neljapäeval, 5. märtsil, täitus väike saal väikese pilli vägevate helidega - hr Tiit Mae mängis meile vaheldumisi karmoškat ja eesti lõõtspilli.