Sündmused, üritused, teated

Lõpuaktus õnnestus

Rõõm, et lisaks õpilastele, koolitöötajatele olid osalemas iga lõpetaja pereliikmed ja ka Kose valla esindaja.

4. juunil on Eesti lipu sünnipäev

Esimene sinimustvalge trikoloor saab 135 aastat vanaks, mida Kosejõe Koolis tähistas koolipere ühise pidulikuma lipuhommikuga platsil, kus trikoloor igapäevaselt lehvimas.

Ürituse viis läbi huvijuht. Pärast lühikest kõnet lauldi ühiselt  «Eesti lipp» (Martin Lipp/Enn Võrk).

Reedel, 7.juunil 2019

9. klassi lõpuaktus algusega kell 10.30.

Neljapäev, 6.juuni 2019

1. tunni ajal näitab loodusring videoid/pilte selle õppeaasta rajakaamera salvestistest.

Algusega kell 11.15 Kosejõe Kooli solistide kontsert. Esinevad 3 tütarlast.

Õhtul, algusega kell 18.45, kevadkontsert. Jagame kiitust, avaldame tänu.

5. juunil 2019, kolmapäeval

05.06.2019 algusega kell 09.00 viimane koolieksam. Kõige raskem ikka kõige lõpus ehk siis matemaatika.

Kolmapäeval kell 14.00 õppenõukogu. Otsustame järgmisse klassi üleviimised ja lõputunnistuste väljastamise.

Lauluringi 15 õpilast Ravilas mõisas esinemas. Väljasõit kell 18.30, kontserdi algus 19.30 ja tagasi koolis kell 20.45.

Teisipäev, 4. juuni 2019

04.06.2019 1./8. toimetulek ja 5.klass Eesti Vabaõhumuuseumis õppekäigul ja muuseumitunnis Rahvalikud mängud. Väljasõit kell 08.30 ja tagasi koolis umbes kell 14.00Õpilastega kaasas klassijuhatajad.

Tähistame Eesti lipu päeva. Teemakohane üritus lipuväljakul.

Kosejõe Kooli ema- ja võõrkeele õpetajad rahvusooperis Estonia eesti keele aastale pühendatud kontsertaktusel. 11.15 - 12.00 aktus, 12.00 Rasmus Puuri ooper "Pilvede värvid". Üritus lõpeb kohvi ja koogiga.

Õhtul kõigile huvilistele just-dance.

Spordipäev

Maikuu eelviimane päev tõi kaasa kevadise ülekoolilise spordipäeva.

Loe edasi

Loodusring lõpetas tegevuse selleks õppeaastaks

Loodusringi tegemised lähevad nüüd suvepuhkusele.

Loodame, et sügisel jätkame samasuguse innukuse ja loodushuviga!

Rajakaamera kolis suvekorterisse

Siit valik pilte, mis kaamera üles võtnud. Igaüks vaatab, mida või keda tema silm sealt pealt leida suudab.

Poisteklubi lõpetas hooaja

Sel õppeaastal 20-aastaseks saanud Poisteklubi lõpetas hooaja üksmeelse grillipeoga kolmapäeva õhtul.